Gminna Biblioteka

Publiczna w Jaktorowie

book
bookbook

Siła honoru

Autor: Szańska, Linda.
"Siła honoru" to historia o prawdziwej miłości w bezwzględnym świecie wielkiej polityki i gangsterskich porachunków.Kalina Boraczyńska mieszka we Wrocławiu i jest córką posła prawicowej partii, który na równi z władzą ceni sobie brudne interesy i nieletnie dziewczyny. Po samobójstwie Marii, siostry Kaliny, ojciec próbuje zrobić z młodszej córki zabawkę dla swoich kolegów, dzięki którym wspiął się

na szczyt politycznej hierarchii.Gabriel Kreis od dziecka był przygotowany przez swojego ojca i wuja do roli bossa przestępczego syndykatu kontrolującego poznańskie podziemie. Dla jego rodziny obrót narkotykami czy żywym towarem to codzienność - od lat 90., kiedy władzę trzymał Gwidon Kreis, wiele się zmieniło. Gabriel musi być bezwzględny i wyrachowany, by liczyć się w tym świecie, ale wbrew pozorom tkwią w nim jeszcze resztki człowieczeństwa.Kalina i Gabriel poznają się przypadkowo. Nie zdają sobie jednak sprawy, że łączy ich tajemnica z przeszłości.Dziewczyna chce zacząć nowe życie z dala od toksycznego ojca. Przeprowadza się do innego miasta, studiuje taniec i pracuje w klubach. Nie wie, że wiążąc się z Gabrielem, stanie się częścią świata, od którego tak bardzo chciała uciec, a romans z przestępcą sprowadzi na nią śmiertelne niebezpieczeństwo.Gangster i córka polityka - czy można wyobrazić sobie bardziej ryzykowne połączenie?

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Linda Szańska.
Seria:Siła honoru / Linda Szańska : 1
Hasła:Miłość
Ojcowie i córki
Politycy
Przestępczość zorganizowana
Tajemnica
Polska
Poznań (woj. wielkopolskie)
Powieść
Sensacja
Literatura polska
Adres wydawniczy:Warszawa : Burda Media Polska, copyright 2020.
Opis fizyczny:463, [1] strona ; 21 cm.
Uwagi:Na okładce i stronie tytułowej podano wyłącznie pseudonim autora. Stanowi część 1. cyklu, część 2. pt.: Siła przetrwania.
Forma gatunek:Książki. Proza.
Powstanie dzieła:2020 r.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

GBP w Jaktorowie
Jaktorów, ul. Chełmońskiego 4

Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 29952
Dostępność: wypożyczana na 30 dni

Wypożyczona przez: 000631
do dnia: 2021-08-23
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:
Nowości z działu THRILLER ROMANTYCZNY: